İçindekiler

Kastamonu Stor sineklik

Yaygın bir şekilde kullanımı sağlanıyor olan stor sineklik genellikle manyetik kilitleme sistemi ile sunulmakta olan ya da manuel kilitleme sistemi ile sunuluyor olan bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda kullanımı ile beraber hem ergonomik hem de ekonomik bir şekilde tüketiciye ulaşmaktadır. Stor sineklik yavaş ve hızlı kapanır açılır bir şekilde değerlendirilebilir. Aynı zamanda da farklı yan kapaklara uygun payı da adaptörlerin kullanımı ile beraber farklı hız seçenekleri ile beraber otomatik olarak çalışmaların yürütülmesi sağlanmaktadır. Sineklerin boyutları göz önünde bulundurulan yapıda ve ince tellerden oluşturulmaktadır. Böylelikle sinekler teller üzerinde konsalar bile içeri giremeyecekler ve geri dönmek zorunda kalacaklardır. Sistem çalışma prensibi olarak pencere boyutlarına göre genişlik ve uzunluk baz alınarak kullanılacak alüminyum profiller ile beraber sinekliğin iç ve dış aksamını oluşturması ile tercih edilebilmektedir. Böylelikle hareket eden parçaların kontrolünün sağlanması ile beraber pencereniz kapalı iken sinekliği de yukarıda bırakabilir ve net bir şekilde dışarıyı görebilirsiniz. Pencerenizi açacağınız zaman ise sinekliği aşağı indirebilir ve sinek böcek ya da arı gibi hayvanların içeri girmesini engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda tercih edilen bu sistemde bir u şeklinde profil vardır. Bu profilleri genellikle alüminyum olarak tercih edilmektedir. Tülün bitim noktası ile beraber alt kısıma doğru hareket ettirmeyi sağlayan bir etek profili yer alır ve sistemin çalışması sağlanır.

Mekanik aksamı ile beraber uzun yıllar rahat bir şekilde kullanma imkanına sahip olduğumuz bu ürün için yıllık olarak temizliğinin ve bakımının yapılması faydalı olacaktır. Oldukça uzun ömürlü olması birçok insan tarafından tercih edilmesinde önemli bir etkendir. Aynı zamanda dekoratif bir görünüme sahip olması ve ihtiyaç halinde kullanımı, ihtiyaç dışında toplanabiliyor olmasından dolayı günümüzde birçok insanın stor sinekliği öncelikli tercihleri arasında bulunduruyor olduğunu görebiliriz. Bu sineklik türünde kolay kolay yıpranmayan malzemeler kullanılmaktadır. Sürtünmeden dolayı meydana gelebilecek olan seslerin engelleniyor olması da bu ürünleri tercih etmemizdeki en önemli sebepler arasında yer almaktadır. Sürtünme ile beraber meydana gelecek olan sesler kıl fitiller tarafından engellenmekte ve tül haznesinin kanal içeriğinden dışarı doğru çıkmasına sebebiyet vermektedir.

Günlük yaşamımızda siz değerli müşterilerimize birçok model arasında çeşitler sunuyor olan firmamız stor sineklik tercih eden müşterilerimiz için birçok renk ve modelleri de beraberinde sunuyor olmasının yanı sıra doğal bir yapıya sahip olan doğrama ve dış cephenize uygun olan seçenekleri sağlamaktadır. Aynı zamanda da stor sineklik bakım ve onarım işleri ya da stor sineklik tamir işlemleri konusunda hizmet vermektedir.

Kastamonu Stor Sineklik

Stor sineklik yaptırmadan önce nelere dikkat etmelisiniz?

 •  

  Ölçülerin Alınması

  Ölçü almak meziyet ister. 30 Yıllık tecrübemizle, sineklik alanında uzman ustalarımız tarafından ölçüleriniz en doğru şekilde çıkartılır.

 • Kullanılan Malzemelerin Kalitesi

  Görünümü şık olan bu sineklikler doğru kullanıldığı takdirde çok uzun ömürlü olurlar. Hiçbir zaman sinekliklerin fiyatını düşürmek için malzemelerimizin kalitesini düşürmedik. İmalatımızda en kaliteli ürünleri kullanarak siz değerli müşterilerimizin sinekliklerini üretmekteyiz.

 • İmalat Süreci

  Her zaman, yaptığımız ürünün arkasındayız. Fabrikamızda siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını hemen karşılamak için sürekli hazırız. Sineklikler, uzman ekiplerimiz tarafından alınan, sizin ölçüleriniz için özel olarak hazırlanır.

 • Montaj ve Satış Sonrası Hizmet

  Göktürk Yapı  tecrübe ve güvenle, deneyimli ekiplerimiz tarafından hazırlanan sineklikleriniz, itinayla yerlerine monte edilir. Yıllardır aynı adreste, aynı telefon numarasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Müşteri memnuniyetini ana prensibimiz olarak benimsediğimiz için montaj öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da sizlere en değerli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

 • Covid 19 Önlemleri

  Kastamonu Stor Sineklik Göktürk Yapı yıllardır ürün ve hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunarken sizin ve çalışanlarımızın sağlığını çok önemsiyoruz. Bu nedenle Covid 19 salgını sebebiyle gerekli tedbirleri alarak temizlik ve hijyene daha çok önem verdiğimizi bilmenizi isteriz. Sizlerin ve çalışan personellerimizin sağlığını korumak amacıyla ustalarımız işi yapacakları yere gitmeden önce dezenfekte oluyorlar. Gittikleri işlerde kesinlikle maske takarak çalışıyor, her iş bitiminde maskelerini değiştiriyorlar. Aynı zamanda ustalarımız stor sineklik montajı yaparken bulundukları ortamları sürekli olarak havalandırılmaktadır.
 • Kastamonu Stor Sineklik Fiyatları

  Kastamonu Stor sineklik fiyatları modellerine, ölçülerine ve renklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar ile ilgili en güncel bilgileri almak için +90 546 739 64 50 no’lu telefonumuzu arayarak veya Whatsapp iletişim hattımıza mesaj göndererek bize 7/24 kolayca ulaşabilirsiniz.
   

  Kastamonu stor sineklik